Megalakult a BSZC-ben a Rákóczi Szövetség ifjúsági szervezete

2020. október 20. 13:46 | behir.hu

A Békéscsabai Szakképzési Centrumban 32 fővel megalakult a Rákóczi Szövetségifjúsági szervezete.

A járványügyi helyzetre való tekintettel, első körben az iskolák oktatóinak belépése történt meg. A diákok beléptetése az alakuló ülésen megválasztott elnökség irányításával folyamatosan zajlik. A Rákóczi Szövetség Békéscsabai SZC Ifjúsági Szervezete elnökének választotta Kiss Tibort, alelnökének Futaki Sándort, titkárának Szabados Editet.

Mucsi Balázs Sándor, a Békéscsabai SZC főigazgatója és Kovács Nóra, a Rákóczi Szövetség Békéscsabai Alapszervezetének elnöke gratulált a megválasztott tisztségviselőknek és sok sikert kívánt a Szövetség munkájához. 

 

Galéria

További programok »

Itthon

Szentháromság vasárnapja hitvalló menettel és gyertyagyújtással

Szentháromság vasárnapján, immár harmadik alkalommal gyűltek össze a hívek a békéscsabai Szentháromság-szobornál. Az idei esemény azonban rendhagyó volt: a templomtól induló, hitvalló közös menet után most első alkalommal tartottak vasárnap esti gyertyagyújtást a békében és egységben élő városért.
2026. június 1. 15:09
FEL