Címke: Békéscsabai Szakképzési Centrum

2026. február 11.
2026. február 5.

Már toboroz a Vulcan Shield Global Békéscsabán – csak magyarokat interjúztattak

Elindította a munkaerő-felvételt békéscsabai beruházásához a szingapúri Vulcan Shield Global, amely 700 millió eurós ipari fejlesztéssel és több ezer új munkahellyel készül Magyarországon. A vállalat szerint a toborzás első szakaszában kizárólag magyar jelöltekkel egyeztettek, és legalább húsz munkatársat keresnek még az békéscsabai üzemek elkészülte előtt.
2026. február 5. 09:28 | behir.hu
Tovább olvasom
2026. január 21.

Kibővített együttműködés: Szorosabbra fűzte kapcsolát a kormányhivatal és a BSZC

Kibővítette együttműködését a Békés Vármegyei Kormányhivatal és a Békéscsabai Szakképzési Centrum szerdán. Az új megállapodás értelmében a Békéscsabai SZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum és Kollégium közszolgálati technikus szakán tanulók a nyáron a kormányhivatalban tölthetik szakmai gyakorlatukat, hogy később könnyebben és gyorsabban tudjanak elhelyezkedni a munka világában.
2026. január 21. 16:06 | Gulyás Gergő
Tovább olvasom
2026. január 10.
2026. január 2.
2025. december 17.
2025. december 3.

Maradj épületgépész! – Piacvezető cégek mutatkoznak be a diákoknak

Békéscsabára, pontosabban a BSZC Trefort Ágoston Technikum, Szakképző Iskola és Kollégiumba érkezett a MÉG (Maradj Épületgépész) projekt, amely az épületgépészeti oktatásban résztvevő intézményeket járja sorra. A szakmai délelőttökön neves, épületgépészettel foglalkozó cégek képviselői tartanak előadást a végzős diákoknak a cégükről és az épületgépészet vívmányairól.
2025. december 3. 12:01 | Bimbó Lajos
Tovább olvasom
2025. december 2.

Fából akár vaskarikát is – A szakmai képzés élvonalában a Kós Károly Technikum

Jó szakma, jó tanárok, jó oktatás – Gyere a Kósba – hirdeti a szlogen a BSZC Kós Károly Technikum és Szakképző Iskolát. Az intézmény méltán híres arról, hogy a kiemelkedő színvonalon oktatja a jövő szakembereit, mestereit vagy vállalkozóit. Stábunk a képzőhely fa- és bútoripar ágazatánál vendégeskedett, ahol a kreatív műhelyben cégünk logóját is „kifaragták” nekünk.
2025. december 2. 16:18 | Bimbó Lajos
Tovább olvasom
2025. november 25.
FEL