Király Patrik lett az ősz legjobb játékosa az Előrénél

2021. január 5. 14:03 | Hidvégi Dávid

A szurkolók szerint a 27 esztendős középpályás volt az őszi szezon legjobb játékosa.

A Békéscsaba 1912 Előre 2020. december 26-án szavazást indított szurkolóinak “Szavazz, a 2020/2021-es őszi szezon legjobb játékosára!” címmel. A voksolás 2021. január 3-án délig tartott, és úgy tűnik, hogy soha nem látott mennyiségű szavazat érkezett.

Az összesen 2162 szavazatból Király Patrik 364, Horváth Péter 357, míg Máris Dominik 352 voksot kapott és végzett az első háromban. A szakmai stáb áttekintette az eredményeket és helybenhagyta szavazók döntését, így a 2020/2021-es őszi idény legjobb játékosa Király Patrik lett. A szavazást sokáig Máris vezette, majd Horváth került az élre, de az utolsó napokban Király megelőzte a játékostársakat.

További programok »

Sport

Igazi bulihangulat a homokban: strandkézi a Gyulai Várfürdőben

Dübörgő zene, 34 fokos kánikula és látványos gólok jellemezték a hétvégén megrendezett V. Békés Vármegyei Strandkézilabda Fesztivált. A Gyulai Várfürdő homokos pályáján hat női és hat férfi csapat gyűlt össze, hogy a kupákért és a strandos ajándékokért harcoljanak – na meg felhőtlenül kikapcsolódjanak.
16:52
FEL