Húsvéti szelfipont nyílt a Szent István téren Békéscsabán - galériával

2023. április 8. 16:48 | Vincze Attila

Új, látványos dekoráció került a Városháza előtti térre - írja Békéscsaba polgármestere közösségi oldalán. A szelfipontot időközben már többen megcsodálták a vármegyeszékhelyen.

 
Szarvas Péter közösségi oldalán közzétett posztja szerint a 20 négyzetméteres nyuszifalu és a fotópont bájos színfoltja lehet a húsvétvárás időszakának. A városvezető bízik benne, hogy az ünnepi szelfipont kicsik és nagyok tetszését egyaránt elnyeri majd.
 
Tekintsék meg galériánkat Békéscsaba legújabb látványosságáról!
 
 
 

További programok »

Itthon

Szentháromság vasárnapja hitvalló menettel és gyertyagyújtással

Szentháromság vasárnapján, immár harmadik alkalommal gyűltek össze a hívek a békéscsabai Szentháromság-szobornál. Az idei esemény azonban rendhagyó volt: a templomtól induló, hitvalló közös menet után most első alkalommal tartottak vasárnap esti gyertyagyújtást a békében és egységben élő városért.
2026. június 1. 15:09
FEL