Szeptember 24-től látogatható a XXII. Országos Tervezőgrafikai Biennálé

2021. szeptember 23. 18:20 | behir.hu

A Munkácsy Mihály Múzeum tájékoztatja a látogatókat, hogy 2021. szeptember 24-én megnyitja kapuit a XXII. Országos Tervezőgrafikai Biennálé zsűrizett alkotásait felvonultató időszaki tárlat.

A kiállítás a Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetsége Tervezőgrafika Szakosztálya, Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata és a Munkácsy Mihály Múzeum együttműködésében valósult meg.

A kiállítás szakrendezője ez alkalommal is Szepes Hédi, Konecsni György-díjas művészettörténész volt. A tárlat a Munkácsy Mihály Múzeum kiállítótermeiben 2021. október 17-ig, hétfő kivételével naponta 10–18 óráig látogatható.

A tárlat létrejöttét az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő Nemzeti Kulturális Alap Igazgatósága (www.nka.hu) támogatta.

További programok »

Kultúra

A magyar Frida Kahlo kiállítással várja a látogatókat a szarvasi múzeum

Szarvas városa ad otthont a nyár egyik leglátványosabb kulturális és divateseményének. A Tessedik Sámuel Múzeum egy rendkívül különleges, összművészeti programra invitálja az érdeklődőket, amely egy látványos szabadtéri divatbemutatót és egy egyedi időszaki tárlat megnyitóját foglalja magában.
18:39
FEL