Dévaványán balesetnél helyszíneltek, Gyulán drog miatt intézkedtek a rendőrök

2021. március 3. 10:22 | behir.hu

Békés megyei, rendőrségi mérleg március második napjáról.

Dévaványán, a Széchenyi utcában 10 óra 15 perc körül egy kerékpárral közlekedő nő nekiütközött egy álló tehergépkocsinak. A mentők a nőt súlyos sérüléssel vitték kórházba. A baleset okát és körülményeit a Szarvasi Rendőrkapitányság vizsgálja – számolt be róla a police.hu.

Gyulán, a Csabai útról 17 óra körül a rendőrök előállítottak egy békéscsabai férfit, aki a gyanú szerint kábítószert fogyaszthatott. A 40 éves férfinál végzett drogteszt eredménye pozitív értéket jelzett, ezért a Gyulai Rendőrkapitányságon kábítószer birtoklás gyanúja miatt indul büntetőeljárás ellene.

 
 

 

 

További programok »

Kék hírek

Rendőrnapi focitorna: A szarvasiaké lett az aranyérem Gyulán

Szent György napja, a rendőrség napja alkalmából április 21-én labdarúgó tornát rendeztek Gyulán, a Grosics Labdarúgó Akadémián. A viadalon a Békés vármegyei egyenruhások mérték össze a tudásukat, ahol végül a Szarvasi Rendőrkapitányság csapata emelhette magasba a kupát. 
2026. április 22. 12:27
FEL