Békéscsabai röplabdázók az U19-es válogatottban

2021. július 3. 15:10 | behir.hu

A Békéscsabai Röplabda Sportegyesület három játékosa is részt vesz az U19-es magyar válogatottal a MEVZA korosztályos tornáján Szlovéniában - adta hírül a csabai klub.

Pénteken vette kezdetét az U19-es leány válogatott MEVZA tornája, a szlovéniai Maribor városában. A Békéscsabai Röplabda Sportegyesületet három játékos: Sinka Dalma, Radnai Lili és Radnai Luca képviseli, a Horváth András vezetőedző által irányított nemzeti csapatban.

A tornán a magyar válogatott mellett Izrael, Szlovénia, Ausztria, Csehország és Szlovákia legjobbjai vesznek részt. A mérkőzéseket ide kattintva élőben követheti.

Forrás: brse.hu

További programok »

Sport

Igazi bulihangulat a homokban: strandkézi a Gyulai Várfürdőben

Dübörgő zene, 34 fokos kánikula és látványos gólok jellemezték a hétvégén megrendezett V. Békés Vármegyei Strandkézilabda Fesztivált. A Gyulai Várfürdő homokos pályáján hat női és hat férfi csapat gyűlt össze, hogy a kupákért és a strandos ajándékokért harcoljanak – na meg felhőtlenül kikapcsolódjanak.
16:52
FEL