Azt hitték, senkinek sem kell, ezért ellopták a húsdarálót

2020. május 14. 10:37 | behir.hu

Két férfi vitte el az eszközt a békéscsabai vásárcsarnok egyik üzletéből.

Egy nagy teljesítményű húsdarálót lopott el két férfi 2018 őszén a felújítás alatt álló, békéscsabai vásárcsarnok egyik üzletéből. A csabacsűdi férfiak korábbi munkaadójuk húsboltjából vitték el a gépet. Azt gondolták, hogy már senkinek nincs szüksége az eszközre azért hagyták ott. Egy árus látta, mi történt, szólt a biztonsági szolgálat munkatársainak, akik értesítették a rendőrséget. A lopással közel 900 ezer forint kárt okoztak a bolt tulajdonosának, akinek visszaadták a rendőrök a lefoglalt darálót. A Békéscsabai Rendőrkapitányság mindkét férfi ellen lopás bűntett miatt indított büntetőeljárást . A nyomozás vizsgálati szakaszában a rendőrség a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az ügy iratait a napokban továbbította az ügyészségre – olvasható a rendőrség hivatalos honlapján.

További programok »

Kék hírek

Másnap reggel is pozitívan – ittasan vezetett egy férfi Békéscsabán

Pozitív eredményt mutatott az alkoholszonda annál a férfinál, akit hétfő hajnalban, 5 óra körül ellenőriztek a rendőrök Békéscsabán, a Lencsési úton. A sofőr ugyan úgy gondolta, hogy az előző este elfogyasztott alkohol addigra már kiürült a szervezetéből, a mérés azonban ennek ellenkezőjét igazolta.
06:24
FEL