Tettlegességig fajuló vita és lopás miatt is intézkedtek a rendőrök csütörtökön

2025. augusztus 22. 10:12 | behir.hu

Gyomaendrődön és Békéscsabán intézkedtek a rendőrök.

Vitába keveredett egymással négy férfi augusztus 21-én 20 óra körül Gyomaendrődön. A vita tettlegességig fajult, a felek szidták és bántalmazták egymást. A Szarvasi Rendőrkapitányság garázdaság bűntett gyanúja miatt indított eljárást és vizsgálják, hogy kinek milyen szerepe volt a konfliktusban.

A Békéscsabai Rendőrkapitányság rendőrei augusztus 21-én 15 óra körül elfogtak egy férfit, aki ellen lopás vétség gyanúja miatt indult eljárás. A férfit előállították a rendőrkapitányságra és őrizetbe vették.

További programok »

Kék hírek

Részegen dodzsemezett a közúton az eleki férfi egy lopott teherautóval

Jármű önkényes elvételének bűntette, járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétsége, valamint ittas állapotban elkövetett járművezetés vétsége miatt emelt vádat a Gyulai Járási Ügyészség egy 35 éves, büntetett előéletű, többszörös visszaesőnek minősülő, más ügyből kifolyólag jelenleg is jogerős börtönbüntetését töltő eleki férfi ellen, aki ittasan úgy lopott el egy teherautót, hogy el volt tiltva a járművezetéstől.
12:20
FEL