Zsinórban ötödjére lehet bajnok a BRSE

2018. április 30. 10:57 | Papp Ádám Sándor

Kedden este kezdődik a női röplabda bajnoki döntő három nyert mérkőzésig tartó párharca. A csabai lányok zsinórban ötödik döntőjüket vívják a magyar bajnokságban.

A megyeszékhelyen utoljára 2014-ben tudott nyerni magyar csapat, azóta veretlen a BRSE hazai pályán.

Az első mérkőzést Békéscsabán vívja a BRSE és a Fatum Nyíregyháza.

A két csapat legutóbb március közepén találkozott, ahol 3-1es győzelmet aratott a Nyíregyháza a Magyar Kupa döntőjében.

A csabai lányok revansra készülnek és a klub közzétett információja szerint Kormos Mihály teljes értékű játékosként számíthat Szpin Renátára és Ksenija Ivanovicra is, így hosszú idő után először állhat majd fel legerősebb formációjában a bajnokcsapat.

A párharc második mérkőzését május negyedikén pénteken, a harmadik meccset május 7-én hétfőn, és amennyiben szükséges, a mindent eldöntő negyedik összecsapást május 11-én pénteken bonyolítják le.