Ők lettek 2021-ben a Magyar Kritérium Bajnokság aranyérmesei

2021. szeptember 5. 16:48 | Papp Ádám Sándor

Szombaton negyedik alkalommal rendezték meg 15 kategóriában 178 versenyzővel a Magyar Kritérium Bajnokság 2021. évi versenyét Békéscsabán.

A viadalok a következő eredményekkel zárultak:

U13 – 1. hely Tomka Ézer (Sárréti SE Optimit)

UU13 – 1. hely Máramarosi Alexa Ildikó (Szekszárdi Szabadidős KE)

WU15 – 1. hely Mudra Málna (Lotus Cycling Team)

U15 – 1. hely Zsembery Boldizsár (Superior Racing Team)

WU17 – 1. hely Greman Szonja (Limitles Team XCO Nagykanizsa)

U17 – 1. hely Pakot András Gusztáv (Kőbánya Cycling Team)

WU19 – 1. hely Kovács Korina (debreceni Sportcentrum)

U19 – 1. hely Orosz Bálint (DKSI Cycling Team)

WElit – 1. hely Szabó Zsófia (Andy Schleck-CP NVST-Immo Losch)

Master1 – 1. hely Dr. Nagy Ákos (Acélvakond)

Master2 – 1. hely Szabó Attila (RV-All-Heil Bamlach)

Master3 – 1, hely Deréki Barna (Szingó SzSE)

WMaster – 1. hely Budai Katalin (Buruczki TSSsE)

U23 – 1. hely Hrenkó Norbert (MKB Cycling Team)

Elit – 1. hely Gönczy Gergő (EPRONEX Gesu Bikewear-Cycling Team)

A versenyről itt írtunk korábban.

 

További programok »

Sport

Igazi bulihangulat a homokban: strandkézi a Gyulai Várfürdőben

Dübörgő zene, 34 fokos kánikula és látványos gólok jellemezték a hétvégén megrendezett V. Békés Vármegyei Strandkézilabda Fesztivált. A Gyulai Várfürdő homokos pályáján hat női és hat férfi csapat gyűlt össze, hogy a kupákért és a strandos ajándékokért harcoljanak – na meg felhőtlenül kikapcsolódjanak.
2026. június 22. 16:52
FEL