Kosárlabda: majdnem 100 pontos sikert aratott a Békés

2020. november 30. 16:29 | Papp Ádám Sándor

A Férfi NB II. Keleti csoportjának 7. játéknapján csapott össze a Békési SZSK U23 és a Gyulai Color KE csapata a Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnokban vasárnap este.

A két Békés megyei együttes összecsapása meglehetősen egyoldalúra sikeredett. A házigazda az első negyed végén már 26 ponttal vezetett a gyulai gárda ellen. A különbség tovább nőtt a nagyszünet előtt, 70:27-tel vonultak a csapatok pihenőre. A harmadik és a negyedik játékrészben is a Békés dominált, a végeredmény pedig 156:62 lett a hazaiak javára.

Az NB II. Keleti csoportjának következő fordulójában a Békéscsabai KK vendégeként lép pályára a Békési SZSK U23-as csapata december 9-én szerdán 19 óra 30 perctől a Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnokban.