Január 6-án és 20-án szállítják el a fenyőfákat Békéscsabán

2021. január 2. 12:48 | behir.hu

A DAREH Bázis Zrt. közzétette a hulladékszállítás idei első negyedéves menetrendjét, amelyben az is szerepel, hogy januárban mikor szállítják el a fenyőfákat.

A hulladékszállítás menetrendje Békéscsabán, 2021 első negyedévében. A hulladékszállítást végző cég arra kéri a lakosságot, hogy az ürítési napokon a kukákat reggel 6 órára, gyűjtésre alkalmas állapotban helyezzék ki. 

K – kommunális hulladék, SZ – szelektív hulladék, Z – zöldhulladék,

 

Szelektív hulladékgyűjtés és –szállítás tervezett időpontjai:

2021. január 7. (csütörtök)

2021. február 4. (csütörtök)

2021. március 4. (csütörtök)

 

Zöldhulladék-gyűjtés és -szállítás:

2021. január 6. szerda (CSAK FENYŐ)

2021. január 20. szerda (CSAK FENYŐ)

2021. február: Nincs zöldhulladék-gyűjtés és -szállítás

2021. március 24. szerda

2021. március 31. szerda

A zöldhulladék-gyűjtőpont továbbra is elérhető:  munkanapokon 7 és 17 óra között. Cím: Békéscsaba, Külterület 0763/192 hrsz. (M47-es, Mezőberény felé vezető útról letérve) a hulladékválogatómű bejáratánál.

További programok »

Itthon

Ezúttal a 3 és 77 éves köztiek gitároztak a kéken megvilágított Csabagyöngyében

A Ragyogjon kékben! egy amerikai kezdeményezés, amely az autizmussal élő társainkra hívja fel a figyelmet. A nemzetközi akció keretében április 2-án, az autizmus világnapján a világ számos nagyvárosában egy-egy szimbolikus középületet kék fénnyel világítanak meg. Ebből az alkalomból, Békéscsabán idén is közel 80 gitáros adott közös koncertet a Csabagyöngyében.
2026. április 2. 20:21
FEL