Ismét rongáltak a CsabaParkban

2017. május 17. 11:52 | Mikóczy Erika

Ismét vandálok pusztítottak Békéscsabán, a CsabaPark tanösvényének egyik állomásán.

Az elkövetők kitépték a földből az állat- és növényvilágot bemutató kirakós oszlopokat, táblákat, és letépték az egyik asztal lapját is. Az anyagi kár mintegy húszezer forintra tehető.

Zsoldi László, a CsabaPark vezetője szerdán feljelentést tett a Békéscsabai Rendőrkapitányságon ismeretlen tettes ellen.

Mint mondta, a megrongált eszközöket megrendelik, amit kell utángyártatnak, így azok 2-3 héten belül a helyükre kerülhetnek majd.

 

A hírről készült videó anyagunk:

További programok »

Itthon

Év végi nagy durranás: rozé pezsgőket vizsgált a Szupermenta

A Szupermenta terméktesztjén ezúttal száraz rozé pezsgőket vizsgáltak a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szakemberei. A tesztben 23 alkoholos ital vett részt, melyek élelmiszerbiztonsági szempontból megfelelőek voltak, jogsértő jelölés miatt azonban öt esetben hatósági intézkedések elrendelésére volt szükség. A kedveltségi vizsgálat eredményeiből kiderült, hogy melyek a kóstolók által legkedveltebbnek ítélt rozé pezsgők – olvasható a hivatal közleményében.
10:13
FEL