Három balesetben hárman sérültek meg könnyebben pénteken

2017. július 8. 18:46 | Kugyelka-Zámbori Eszter

Békés megyében 2017. július 7-én három személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés a rendőrségre.

Békéscsabán, a Szabadság téren 10 óra 30 perckor egy kanyarodó személyautó elütött egy járdán kerékpározó nőt. A biciklis elesett és könnyebben megsérült. Mezőberényben a Fő utcán, 13 óra körül egy robbanómotoros kerékpárral közlekedő férfi elesett és könnyű sérüléseket szenvedett. Másfél órával később, Füzesgyarmaton, a Kossuth utcában összeütközött egy személyautó és egy segédmotorral közlekedő nő. A balesetben a motoros megsérült, sérülése nem súlyos.

Forrás: police.hu

További programok »

Itthon

Ezúttal a 3 és 77 éves köztiek gitároztak a kéken megvilágított Csabagyöngyében

A Ragyogjon kékben! egy amerikai kezdeményezés, amely az autizmussal élő társainkra hívja fel a figyelmet. A nemzetközi akció keretében április 2-án, az autizmus világnapján a világ számos nagyvárosában egy-egy szimbolikus középületet kék fénnyel világítanak meg. Ebből az alkalomból, Békéscsabán idén is közel 80 gitáros adott közös koncertet a Csabagyöngyében.
2026. április 2. 20:21
FEL