Atlétika: Mihály Réka győzelemmel és edzőtáborral készül a Mezeifutó Eb-re

2018. augusztus 21. 13:19 | behir.hu

Mihály Réka győzelemmel melegített újabb világversenyére, a Hallássérültek Mezeifutó Európa-bajnokságára. A Kopp Békéscsabai Atlétikai Club versenyzője augusztus 20-tól edzőtáborban készül a kontinensviadalra.

Mihály Réka extrém versenyekkel hangol az Európa-bajnokságra. A fiatal atléta legutóbb augusztus 18-án a debreceni „Örült Futás” győzteseként bizonyított.

A futó a 8,5 kilométeres távon közel negyven akadályt küzdött le leggyorsabbként, 52 perces időeredménnyel - számolt be a csabai klub közleménye.

- Nagyon kemény, nagyon jó és izgalmas verseny volt, örülök a győzelmemnek – értékelt a 22 éves versenyző a dobogó legmagasabb fokán.

A csabai versenyző nem pihen, ugyanis kéthetes edzőtáborba utazott a felújított Mátraházi Központi Edzőtáborba.