A kiállításon a békéscsabai Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium diákjainak alkotásait állítják ki a szervezők. A kiállítás a XLII. Békés-Tarhosi Zenei Napokhoz kapcsolódik, így a hangversenyre látogatók előtte megtekinthetik a gyermekek műveit is.
Az alkotásokat augusztus 1-ig állítkák ki a kulturális központban, a tárlat ingyenesen látogatható.