Városi Népdaléneklési Verseny a Csabagyöngyében

2019. április 12. 16:12 | behir

A Csabai Kulturális Játékok rendezvénysorozatának részeként, pénteken tartották Békéscsabán, a Csabagyöngye Kulturális Központban a Városi Népdaléneklési Versenyt általános iskolásoknak.

 

Fotó: Csabagyöngye Kulturális Központ

 

 

A versenyen legjobbjai a következők lettek:

 

1-2. osztály kórus

Név: Iskola: Felkészítő: HELYEZÉS:
DÓCZI BIANKA, BAICZER NIKÉ, VALKÓ HANNA Erzsébethelyi Sinkáné Kis Anikó ARANY
KIS ALEX, JASTYÚR DORINA, NOVÁK NIKOLETT, CSÁK LÉNA, SZLÁVIK NOÉMI Erzsébethelyi Nagy Emese EZÜST
1/A csoportja Jankay Kincses Anna EZÜST
1-2. osztályosok csoportja Evangélikus Püski Erika, Szeverényi Irma KIEMELT ARANY
Lencsési 2/C osztály csapata Lencsési Hajtmann Ildikó ARANY

 

1-2. osztályosok szólóének

Zsűri: Gózon Mihályné Majorosi Tímea, Paulik László

Név: Iskola: Felkészítő: HELYEZÉS:
BOGÁR ANDREA Erzsébethelyi Oláhné Medovarszki Judit BRONZ
BUTYKA CSILLA Erzsébethelyi Kovácsné Szatyin Ildikó BRONZ
BENKŐ BENEDEK Jankay Velő Hajnalka EZÜST
ALBRECHT JÁZMIN Evangélikus Püski Erika, Szeverényi Irma KIEMELT ARANY
SPRŐBER ZALÁN Lencsési Ancsinné Tóth Judit, Hajtmann Ildikó KIEMELT ARANY
BÁLINT CSENGE Lencsési Podaniné Magát Katalin EZÜST
DURAI KAMILLA Petőfi Hegedűsné Czanik Anita ARANY
SZABÓ LUCA Petőfi Krett Attiláné ARANY

 

Fotó: Csabagyöngye Kulturális Központ

 

3-4. osztály kórus

Név: Iskola: Felkészítő: HELYEZÉS:
CSIRIBIRI együttes Kazinczy Galambosné Ivacska Hajnalka ARANY
FÁBIÁN NÓRA, FÜLÖP EMMA, KÓSA NIKOLETT, TÓTH ZSÓFIA, VALENTINYI ANNA, ZEMJÁN ZSANETT Erzsébethelyi Gajdács Tiborné EZÜST
NAGY ÁLMOS, PÉTER LÁSZLÓ, PETROVSZKI TAMÁS Erzsébethelyi Jastyúr Mariann BRONZ
4/B csoport Jankay Illyés József EZÜST
PINTYŐKÉK Savio Katolikus Bódiné Bazsó Tünde ARANY
3-4. osztályosok csoportja Evangélikus Püski Erika, Szeverényi Irma KIEMELT ARANY
Lencsési 4/C csapata Lencsési Hajtmann Ildikó EZÜST
3/B osztály csoportja Petőfi Dusa Katalin ARANY

 

3-4. osztály szólóének

Név: Iskola: Felkészítő: HELYEZÉS:
JANI ÁGOTA ESZTER Kazinczy Ferenc Általános Iskola Galambosné Ivacska Hajnalka KIEMELT ARANY
FÜLÖP EMMA Erzsébethelyi Gajdács Tiborné EZÜST
ÉGI JANKA Jankay Buzás Edina EZÜST
FISCHER KINGA Savio Katolikus János Hajnalka, Bódiné Bazsó Tünde ARANY
BOLYÁN ANGÉLA Evangélikus Püski Erika, Szeverényi Irma ARANY
BOTYÁNSZKI JÁZMIN BOGLÁRKA Evangélikus Püski Erika, Szeverényi Irma ARANY
GALOVICZ GERGŐ Lencsési Hajtmann Ildikó EZÜST
SZŰCS BENKŐ Petőfi Bernátné Valastyán Sylvia KIEMELT ARANY
GULYKÁS ZSELYKE Zeneiskola János Hajnalka ARANY

 

Fotó: Csabagyöngye Kulturális Központ

 

5-6. osztály kórus

Név: Iskola: Felkészítő: HELYEZÉS:
BALÁZS PETRA, HAJDÚ LILI NOÉMI, NAGY KINGA Kazinczy Galambosné Ivacska Hajnalka ARANY
KRAJCSOVICZ HANNA, KÁLI ADINA, GULYÁS BERNADETT, SZABADI LUCA, VARGA KATA Szlovák Ocsovszki Ildikó ARANY
6/B csoportja Jankay Illyés József BRONZ
LENCSÉSI „PREMIER” CSAPATA Lencsési Hajtmann Ildikó ARANY
MÁKSZEMEK Petőfi Greksza Attiláné EZÜST

 

5-6. osztály szóló

Zsűri: János Hajnalka, Soós Edit

Név: Iskola: Felkészítő: HELYEZÉS:
KRAJCSOVICZ HANNA Szlovák Ocsovszki Ildikó ARANY
FARKAS BOGLÁRKA Erzsébethelyi Nagy Emese BRONZ
NAGY ANNA Erzsébethelyi Nagy Emese EZÜST
HRABOVSZKI BENDE Jankay János Hajnalka, Illyés József KIEMELT ARANY
SZABÓ MARCELL Lencsési Hajtmann Ildikó ARANY
ALE VIRÁG Petőfi Greksza Attiláné EZÜST

 

Fotó: Csabagyöngye Kulturális Központ

 

7-8. osztály szóló

Név: Iskola: Felkészítő: HELYEZÉS:
BAJI-TIMKÓ SÁRA Kazinczy Galambosné Ivacska Hajnalka EZÜST
BODOR BERNADETT Jankay Illyés József BRONZ
NYETINSZKI NÓRA Petőfi Greksza Attiláné ARANY
LŐRINCZY ANNA

9. oszt

Belvárosi Siposné Matuska Klára és Tóthné Mucsi Margit EZÜST
NEMCZOV ANNA Evangélikus János Hajnalka KIEMELT ARANY

7-8. osztály kórus

Név: Iskola: Felkészítő: HELYEZÉS:
KOLYSZA HANNA, KOKAVECZ LAURA Szlovák Ocsovszki Ildikó ARANY
SPRŐBER DÓRA, SPRŐBER HANNA, PETROVSZKI LIZA Lencsési Hajtmann Ildikó ARANY
CSABA GYÖNGYEI Petőfi Greksza Attiláné ARANY

 

 

További programok »

FEL