Torna: Országos bajnokságon jeleskedtek a hétvégén a csabai versenyzők

2020. november 2. 14:11 | behir.hu

Szujó Hanna és Makra Noémi is a dobogóra léphetett.

A hétvégén rendezték meg Budapesten az Országos Bajnokságot, ahol a Torna Club Békéscsaba felnőtt válogatott tornászai is megmérettethették magukat.

A szerenkénti döntőben a csabaiak is dobogóra állhattak, hiszen Szujó Hanna gerendán a 2., talajon a 3.  és ugráson az 5. helyezést érte el. Szujó idén lépett a felnőtt korcsoportba. Makra Noémi talajon a 2., korláton és gerendán a 4. helyezést érte el.

Összetettben Szujó Hanna ismét dobogóra állt és 3. helyezettként vehette át a bronzérmét. Szintén egyéni összetettben Makra Noémi a 4. helyezést érte el.

A torna klub közleményében azt írják: nagyon büszkék a lányokra ennyi kihagyás után, hiszen a járvány miatt kevés a versenyzési lehetőség. 

További programok »

Sport

Igazi bulihangulat a homokban: strandkézi a Gyulai Várfürdőben

Dübörgő zene, 34 fokos kánikula és látványos gólok jellemezték a hétvégén megrendezett V. Békés Vármegyei Strandkézilabda Fesztivált. A Gyulai Várfürdő homokos pályáján hat női és hat férfi csapat gyűlt össze, hogy a kupákért és a strandos ajándékokért harcoljanak – na meg felhőtlenül kikapcsolódjanak.
16:52
FEL