– Nálunk nagyon fontos a gyakorlat a fotográfus diákok számára. Most a videózással, filmkészítéssel foglalkoztunk. Remek lehetőségnak találtuk, hogy a helyi TV szerkesztőségébe betekintést nyerjenek a diákok, így beleláthatnak a műsorkészítési folyamatokba és egy picikét talán felkelti az édeklődésüket abba az irányba, hogy ezen a területen is elhelyezkedhetnek a tanulmányaik után – mondta Pozojevich Miklós fotográfia szakoktató.
A tanár kiemelte, hogy a TV-s technika és az elvárások változása miatt is egyre inkább filmes irányba megy el a televíziózás. Mint mondta: éppen ezért vonzó lehet a fiatalok számára, majd azt is kiemelte, hogy remek kapcsolati rendszereket is ki lehet alakítani a tévés munka során és mélyen megismerhetik az őket körülvevő világot.

D. Nagy Bence felelős szerkesztő mutatja be a szerkesztőség munkáját