– Sipka Marcsi, a Bing Dog Sport Akadémia versenyzője több mint 26 éve aktív szereplője a magyar agility életnek – mondja Sajben Szilvia, az egyesület elnöke. – A civil életében az Országos Mentőszolgálatnál dolgozik, ahol közel másfél évtizede irányító csoportvezetőként teljesít szolgálatot – ez is mutatja elhivatottságát, fegyelmét és kitartását, amit a pályán is rendre bizonyít.

Fotók: Békési Edina
Hozzáfűzi, Kiky pedig nem csak gyors, pontos és motivált, hanem az a társ, akire mindig lehet számítani. Egy valódi agility-szívvel rendelkező sheltie, akiért nemcsak gazdája, hanem egy egész közösség szíve dobog. A verseny után most egy kis pihenő következik Kikynek, de hamarosan megkezdődik a felkészülés a Magyar Agility Országos Bajnokságra, ahol a Bing Dog Sport Akadémia mini csapata tavaly országos bajnoki címet szerzett.
– Reméljük, idén is megvédik a címüket, és újra ünnepelhetjük őket. Büszkék vagyunk rájuk, és köszönjük ezt a példamutató teljesítményt és az inspirációt, amit minden egyes futásotokkal adtok nekünk – fogalmaz.