Röplabda: hivatalos a bajnoki döntő menetrendje

2021. április 1. 16:00 | Papp Ádám Sándor

A Swietelsky-Békéscsabai Röplabda SE kedden, 3:1-es összesítéssel jutott be a női Extraliga döntőjébe, ahol a Fatum-Nyíregyháza lesz a csabai lányok ellenfele.

A finálé április 5-én (hétfőn) 20 órától kezdődik Nyíregyházán, majd április 10-én szombaton 15:45-től folytatódik Békéscsabán.

A harmadik találkozónak a Continental Aréna ad otthont április 13-án kedden, 17:30-tól.

Amennyiben nem dől el a bajnoki cím sorsa három mérkőzés alatt, úgy a negyedik meccset április 15-én csütörtökön 19 órától játsszák a felek. Ha még akkor sem jutnak dűlőre a csapatok, úgy a mindent eldöntő összecsapást április 18-án vasárnap, 17:30-tól rendezik Nyíregyházán.

További programok »

Sport

Igazi bulihangulat a homokban: strandkézi a Gyulai Várfürdőben

Dübörgő zene, 34 fokos kánikula és látványos gólok jellemezték a hétvégén megrendezett V. Békés Vármegyei Strandkézilabda Fesztivált. A Gyulai Várfürdő homokos pályáján hat női és hat férfi csapat gyűlt össze, hogy a kupákért és a strandos ajándékokért harcoljanak – na meg felhőtlenül kikapcsolódjanak.
16:52
FEL