Orosházán helyszíneltek, Békéscsabán lopás miatt intézkedtek a rendőrök

2020. január 13. 13:33 | behir.hu

Rendőrségi mérleg január 12-éről.

Orosházán, az Október 6. utcában, 23 óra 45 perc körül egy személygépkocsi letért az útról és oszlopnak ütközött. A mentők a jármű vezetőjét könnyű, utasát pedig súlyos sérüléssel vitték kórházba. A baleset okát és körülményeit az Orosházi Rendőrkapitányság vizsgálja – olvasható a rendőrség hivatalos honlapján.

Békéscsabán, január 12-én 13 óra 45 perc körül előállítottak a rendőrök egy férfit. A 26 éves kecskeméti D. Tamás a gyanú szerint betört az egyik békéscsabai gimnázium raktárába, tornatermébe és tantermeibe. A helyiségeket átkutatta, de semmit nem vitt el. A férfit a biztonsági szolgálat feltartóztatta és értesítette a rendőrséget. A Békéscsabai Rendőrkapitányság lopás bűntett kísérlete miatt indított büntetőeljárást ellene.

További programok »

Kék hírek

Börtönbe kerül a gyerekük – ezzel a szöveggel fosztottak ki egy gyulai házaspárt

Minden mondatában tanulságos az az eset, amelyet a Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság osztott meg szerdán délelőtt. Mint írják, egy idős, gyulai házaspártól csaltak ki hatmillió forintot a napokban. A bűnözők először azt hazudták az áldozatoknak, hogy a gyermeküket letartóztatták, és csak nagy összegű óvadék ellenében szabadulhat. A szülők még a bankjuk figyelmeztetése ellenére is utaltak. A rendőrség ismét óvatosságra inti a lakosságot.
10:33
FEL