Márton Anita bejelentette visszavonulását

2023. szeptember 21. 13:16 | behir.hu

Márton Anita, az olimpiai bronzérmes, fedett pályás világ- és Európa-bajnok súlylökő, a Kopp Békéscsabai Atlétikai Club sportolója csütörtökön bejelentette visszavonulását.

Az M4 Sport Nemzeti Sporthíradó című műsorában Márton Anita úgy fogalmazott: a budapesti világbajnokság után – amelyen nem sikerült döntőbe jutnia – kis gondolkodási időt kért, és aztán úgy döntött, lezárja pályafutását.

„Nem volt egyszerű döntés, pro és kontra érveim voltak. A világbajnokság után kértem gondolkodási időt, és így döntöttem. Nem fog bekerülni a szekrény aljába a felszerelésem, továbbra is szeretnék edzeni, mozogni, viszont a versenyzésről visszavonulok” – mondta a műsorban Márton Anita.

Forrás: Nemzeti Sport

 

További programok »

Sport

Igazi bulihangulat a homokban: strandkézi a Gyulai Várfürdőben

Dübörgő zene, 34 fokos kánikula és látványos gólok jellemezték a hétvégén megrendezett V. Békés Vármegyei Strandkézilabda Fesztivált. A Gyulai Várfürdő homokos pályáján hat női és hat férfi csapat gyűlt össze, hogy a kupákért és a strandos ajándékokért harcoljanak – na meg felhőtlenül kikapcsolódjanak.
16:52
FEL