Labdarúgás: Debrecenben tesztelt az Előre

2020. január 15. 17:29 | behir.hu

Schindler Szabolcs együttese 2-1-es vereséget szenvedett az élvonalban szereplő DVSC-től.

A Békéscsaba első felkészülési mérkőzését vívta a téli szünetben, az ellenfél az NB I 8. helyén álló Debrecen csapata volt - közölte a csabai klub hivatalos oldala. A vezetést a hazai pályán szereplő hajdúságiak szerezték meg a nigériai Babatunde Adeniji révén a 9. percben. Negyedórával később Bódi Ádám duplázta meg az előnyt, ezzel ki is alakult a félidei eredmény (2-0).

A szünetben mindkét vezetőedző sort cserélt, Schindler Szabolcs is mindenkinek lehetőséget biztosított ezen a találkozón: pályára lépett hosszú sérülése után Lustyik Levente, a nyáron éppen Békéscsabáról Győrbe igazoló Gránicz Patrik, valamint a napokban csatlakozó Lukács Raymond is. A csabaiak a 74. percben Burai Erik révén szépítettek, de az egyenlítés már nem sikerült a folytatásban (2-1).

A csabaiak szombaton két mérkőzést is játszanak a szintén NB II-es Tiszakécskével.