Labdarúgás: Az Előre megszerezte első győzelmét a szezonban

2019. augusztus 7. 19:51 | behir.hu

A Békéscsaba hátrányból fordítva 2-1-re nyert a Kazincbarcika ellen idegenben a Merkantil Bank Liga 2. fordulójában.

Az első félidőben kevés helyzetet dolgoztak ki a csapatok, így a két együttes gólnélküli döntetlennel vonult szünetre.

A barcikaiak a 49. percben Lukács Raymond találatával szerezték meg a vezetést (1-0) - írja a KBSC hivatalos oldala. A csabai csapat hat perccel később egyenlített, amikor Kovács Ádám értékesített egy tizenegyest (1-1). A hajrában már úgy tűnt, hogy döntetlennel ér véget a csata, de a lilák a 89. percben újabb büntetőhöz jutottak, amelyet Nikola Pantovic váltott gólra (1-2).

A Békéscsaba első idei sikerével hárompontos a tabellán. Schindler Szabolcs gárdája hétfőn hazai pályán, a Vasas ellen lép pályára.