Kosárlabda: Győzelemmel kezdett a Békéscsaba

2022. október 3. 13:38 | behir.hu

A csabai együttes megyei riválisát, a Gyulai Color KE csapatát győzte le fölényesen, 123-59 arányban vasárnap este.

Gyulai Color KE-Békéscsabai KK 59-123 (19-31,11-34,16-33,13-25)
BKK: Kovács 22/9, Balog 18/6, Solevic 10/6, Szarvas 10/6, Hajdu 22 Csere: Csák 8/3, Scherber 7, Czifrák 2, Vodila 4, Plavecz 3/3, Oláh 15/3, Sebők 2.
Vezetőedző: Lackó Róbert

A csabai csapat az első percektől kezdve uralta a mérkőzést – írja a klub hivatalos közösségi oldalán. A vendégek szebbnél szebb támadásokat vezettek, védekezésben pedig elszívták a levegőt a gyulaiak elől. A fiatalok is megállták a helyüket a mezőnyben, ez is azt bizonyítja, hogy a szakmai stáb számíthat rájuk támadásban és védekezésben is. Az egyetlen rossz hír, hogy a csapat rutinos játékosa, Czifrák Csaba megsérült, de az első információk szerint nmár októberben visszatérhet a parkettre!

A csapat a héten a bajnoki szünetet kihasználva a jövő heti Hepp Kupa mérkőzésre készül.