Kirabolták az egyik Andrássy úti dohányboltot - frissítve

2020. június 18. 12:19 | Varga Diána

Csütörtökön, dél körül történt az eset.

Jelenleg is rendőrségi kordon veszi körül az egyik békéscsabai, Andrássy úti dohányboltot, amelyet a tettes csütörtökön próbált meg kirabolni. Érdeklődésünkre a hírt megerősítette a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság. A tájékoztatás szerint a feltételezett elkövetőt a rendőrök negyed órán belül elfogták. A rendőrség később közleményben azt írta, hogy 11:30 körül érkezett bejelentés a rablásról, innen számított 12 perc alatt elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható férfit, akit előállítottak a Békéscsabai Rendőrkapitányságra és megkezdték az elszámoltatását.

 

Galéria

További programok »

Kék hírek

Vascsővel nyomatékosította érveit a szarvasi férfi, milliós a kár

Újabb eseménydús napokon vannak túl a Békés vármegyei rendőrök. Az elmúlt hétvége mérlege kábítószergyanús sofőr előállítása, egy szarvasi parkolóban történt milliós rongálás, valamint egy Gyomaendrődről Dobozig tartó, engedély nélküli autós utazás volt.
2026. június 22. 16:00
FEL