Törött üveggel rabolta ki a csabai dohányboltot a fiatal férfi

2020. június 18. 18:55 | behir.hu

Az egyik Andrássy úti dohányboltot rabolta ki a 22 éves, gyulai férfi csütörtökön.

Csütörtökön délelőtt kirabolta egy férfi Békéscsabán az egyik belvárosi dohányboltot. A 22 éves, feltételezett tettes eltört egy üres üveget, majd bement az üzletbe, ahol a törött csonkkal megfenyegette az eladót és követelte a nőtől, hogy adja át a bolt bevételét. Az alkalmazott ezt nem tette meg, ezért a férfi maga vett ki pénzt a pénztárgépből. Az üzletben az eladón kívül még két vásárló is tartózkodott. A bejelentéstől számított 12 perc alatt a rendőrök elfogták a 22 éves gyulai férfit. A Békéscsabai Rendőrkapitányság rablás gyanúja miatt indított eljárást ellene és őrizetbe vette. A rendőrjárőrök egy bokornál megtalálták a pénz egy részét, amelyek közül a férfi mielőtt eldobta volna, többet széttépett.

 

További programok »

Kék hírek

Másnap reggel is pozitívan – ittasan vezetett egy férfi Békéscsabán

Pozitív eredményt mutatott az alkoholszonda annál a férfinál, akit hétfő hajnalban, 5 óra körül ellenőriztek a rendőrök Békéscsabán, a Lencsési úton. A sofőr ugyan úgy gondolta, hogy az előző este elfogyasztott alkohol addigra már kiürült a szervezetéből, a mérés azonban ennek ellenkezőjét igazolta.
06:24
FEL