Kézilabda: Szabó Dóra továbbra is a csabai kaput védi

2022. június 12. 09:25 | behir.hu

Szabó Dóra közös megállapodás alapján a 2022/2023-as szezonban is a Békéscsabai Előre NKSE színeiben szerepel.

A kapus 2020-ban érkezett a klubhoz és stabil tagjává vált az NB I-be feljutó együttesnek. A közös megállapodás alapján a 2022/23-as szezonban is marad a csabai csapatban.

– Nagy örömmel töltött el, hogy a vezetőség a következő szezonban is számít rám, ezért természetesen igen volt a válaszom a felkérésre, hogy hosszabbítsuk meg a szerződésemet. Nagyon szeretek Békéscsabán játszani és a várost is megszerettem. Nagy összetartás jellemezte ebben az idényben is a csapatot, ami elengedhetetlen ahhoz, hogy jó teljesítményt tudjunk nyújtani. Biztos vagyok benne, hogy az új szezonban is ugyanilyen összetartó közösség alakul majd ki. A következő időszakban mindenképpen szeretnénk stabil teljesítményt nyújtani, és biztosítani a bentmaradást, amihez hatalmas szükségünk lesz a szurkolók biztatására is. A saját céljaimat tekintve minden téren szeretnék fejlődni, ezért mindent meg fogok tenni az edzéseken és a mérkőzéseken is – nyilatkozta Szabó Dóra.

További programok »

Sport

A célegyenesben a szervezés, vasárnap rajtol a nívós gyaloglóverseny és futónap

Békéscsabai Atlétikai Club immár 46. alkalommal rendezi meg hagyományos, nívós gyaloglóversenyét április 6-án. A viadal bronzfokozatának köszönhetően a nívós nemzetközi mezőny tagjai világbajnoki pontért is gyalogolnak. A szervezők a futás szerelmeseiről sem feledkeztek meg, őket a hat kilométeres egyéni és a háromszor ezer méteres váltó távok várják.
2025. április 4. 15:20