Kézilabda: Koronavírusteszten vesz részt az Előre NKSE csapata

2020. szeptember 21. 09:04 | behir.hu

A csabai klub játékosai koronavírusteszten vesznek részt hétfőn, miután a múlt heti bajnoki ellenfélnél, a Ferencváros csapatánál két teszt is pozitív eredményt hozott.

A zöld-fehérek menedzsmentje erről még péntek délután, telefonon tájékoztatta a csabai klub vezetését - írja az egyesület közleménye. Mivel az Előre NKSE szerdán a Ferencváros vendégeként lépett pályára, az egyesület így indokoltnak tartja a fokozott elővigyázatosságot. A Budapesten járt delegáció tagjai péntek délután önkéntes karanténba vonultak, a klub pedig felfüggesztette a felnőtt és az ifjúsági csapat edzéseit. Az első keret játékosai és a stáb tagjai hétfő délután koronavírus teszten vesznek részt, annak eredményéig az önkéntes karantént mindenképpen fenntartják az érintettek.

Az ezt követő lépésekről, a Ferencváros és az Előre NKSE teszteredményének függvényében a hatóságok hoznak döntést. A csabai játékosok és a stáb tagjai jelenleg panasz- és tünetmentesek.

A szerdai, Vác elleni hazai mérkőzés megrendezéséről hétfőn délelőtt egyeztet a két csapat vezetése.

 

További programok »

Sport

Igazi bulihangulat a homokban: strandkézi a Gyulai Várfürdőben

Dübörgő zene, 34 fokos kánikula és látványos gólok jellemezték a hétvégén megrendezett V. Békés Vármegyei Strandkézilabda Fesztivált. A Gyulai Várfürdő homokos pályáján hat női és hat férfi csapat gyűlt össze, hogy a kupákért és a strandos ajándékokért harcoljanak – na meg felhőtlenül kikapcsolódjanak.
16:52
FEL