Kézilabda: Elmarad a Békéscsaba-Vác bajnoki mérkőzés

2020. szeptember 21. 13:03 | behir.hu

A két klub közös döntése értelmében elmarad a szeptember 23-ra kiírt a Békéscsabai Előre NKSE-Váci NKSE NB I-es női bajnoki kézilabda mérkőzés.

Mint ismeretes, a békéscsabai csapat és a stáb tagjai péntek délután önkéntes karanténba vonultak, mert a szerdai mérkőzést követően a Ferencváros keretének két tagja is pozitív koronavírustesztet produkált. A Budapesten járt keret tagjai hétfőn PCR koronavírusteszten vesznek részt, és a tesztek eredményének megérkezése nem várható teljes bizonyossággal szerda délig, így a felek abban állapodtak meg, hogy a találkozót egy későbbi időpontban rendezik meg - írja a csabai klub közleménye.

A halasztáshoz a Magyar Kézilabda Szövetség is hozzájárulását adta.

 

További programok »

Sport

Igazi bulihangulat a homokban: strandkézi a Gyulai Várfürdőben

Dübörgő zene, 34 fokos kánikula és látványos gólok jellemezték a hétvégén megrendezett V. Békés Vármegyei Strandkézilabda Fesztivált. A Gyulai Várfürdő homokos pályáján hat női és hat férfi csapat gyűlt össze, hogy a kupákért és a strandos ajándékokért harcoljanak – na meg felhőtlenül kikapcsolódjanak.
16:52
FEL