Január 31-ig meghosszabbíthatóak a lakossági parkolóbérletek

2024. január 9. 13:04 | Fajó Attila

Január 31-ig válthatják meg az egész évre szóló lakossági bérletüket Békéscsabán a fizetős parkoló övezetben lakók. A lakossági bérlet megújításához csabai címre bejelentett állandó lakcímkártya és érvényes forgalmi engedély szükséges.

A megszokott módon, most is a Békéscsaba Vagyonkezelő Zrt. parkolási ületágának Irányi utcai irodájában, illetve már az online felületen is ki lehet váltani azt a lakossági parkolóbérletet, mellyel ingyenesen lehet megállni az autókkal a lakhely melletti parkolóban. A társaság vezérigazgatója hírportálunknak adott nyilatkozatában elmondta, hogy maradtak a tavalyi árak. 

Az egyéb parkolási bérletek, a piros színűek érvényessége január 5-én lejárt, mivel ezek kombinált jellegűek, drágábban válthatóak meg.  

– A feltételek egyébként ugyanazok, mint ezt megelőzően, be kell mutatni az érintett gépjárművek forgalmi engedélyét, igazolva azt, hogy a parkolóbérlet kiváltója az autó tulajdonosa vagy üzembentartója, valamint szükség van a lakcímkártyára is a lakóhely igazolására – fogalmazott Kozma János, a Békéscsaba Vagyonkezelő Zrt. vezérigazgatója.

 

További programok »

Itthon

Ezúttal a 3 és 77 éves köztiek gitároztak a kéken megvilágított Csabagyöngyében

A Ragyogjon kékben! egy amerikai kezdeményezés, amely az autizmussal élő társainkra hívja fel a figyelmet. A nemzetközi akció keretében április 2-án, az autizmus világnapján a világ számos nagyvárosában egy-egy szimbolikus középületet kék fénnyel világítanak meg. Ebből az alkalomból, Békéscsabán idén is közel 80 gitáros adott közös koncertet a Csabagyöngyében.
2026. április 2. 20:21
FEL