Helyszínelők versenyeztek Orosházán

2022. május 13. 14:20 | behir.hu

A Békés Megyei Baleset-megelőzési Bizottság 2022. május 12-én rendezte meg a XI. Baleset-helyszínelő Verseny megyei döntőjét Orosházán.

 A versenyzőknek az elméleti kérdések mellett, gyakorlatban is számot kellett adniuk tudásukról.

A legjobbnak az Orosházi Rendőrkapitányság bizonyult, a dobogó második fokára a Gyulai Rendőrkapitányság párosa került, a harmadik helyezetteknek járó elismerést a Mezőkovácsházi Rendőrkapitányság baleset-helyszínelői vehették át.

További programok »

Itthon

Megkezdődött a 18. Határmenti Karvezetői és Énekkari Kurzus

Február 20-22. között 18. alkalommal rendezik meg Békéscsabán a Határmenti Karvezetői és Énekkari Kurzust, az Október utcai Baptista Imaházban. A mostani kurzusra több mint 49 karvezető regisztrált – a határon innen és túlról, és több mint hetven kórustag vesz részt a péntektől vasárnapig tartó próbákon, majd az istentiszteleteken. A karvezető foglalkozások négy karvezetői csoportban négy tanár segítségével zajlik.
17:45
FEL