Drogozott és ivott, mielőtt lámpának ütközött volna a csabai férfi

2022. szeptember 27. 11:51 | behir.hu

Bűncselekmény miatt és körözés alapján intézkedtek a rendőrök hétfőn.

Békéscsabán, a Luther utca és a Szeberényi tér kereszteződésében szeptember 26-án éjfél előtt néhány perccel egy személygépkocsi vezetője jelzőtáblának és –lámpának is nekiütközött – számolt be róla kedden a rendőrség. Mint írják, senki nem sérült meg, de a balesetet okozó jármű vezetője elhajtott a helyszínről. A rendőrök néhány percen belül azonosították és előállították a 31 éves békéscsabai férfit. A helyszínen végzett alkoholszondás ellenőrzés ittasságot mutatott, a drog gyorsteszt pedig kábítószerfogyasztást jelzett nála. A férfit orvosi vizsgálatra és mintavételre vitték, elvették a vezetői engedélyét és büntetőfeljelentést tettek ellene.

A Mezőkovácsházi Rendőrkapitányság rendőrei szeptember 26-án, Almáskamaráson 14 óra 45 perc körül előállítottak egy 25 éves férfit, akit járművezetés az eltiltás hatálya alatt bűncselekmény miatt a Debreceni Járásbíróság körözött. A rendőrök az almáskamarási férfit gyanúsítottként kihallgatták és értesítették a körözését elrendelő bírót. Emellett 15 óra 30 perc körül, Szarvason elfogtak egy csabacsűdi férfit, aki ellen a Szarvasi Járásbíróság ittas járművezetés és járművezetés az eltiltás hatálya alatt bűncselekmények miatt adott ki elfogatóparancsot. A 31 éves férfit a rendőrök őrizetbe vették és szintén értesítették a körözését elrendelő bírót.

További programok »

Békéscsaba

A Szőnyi úton sem ment – zsinórban harmadik vereségét szenvedte el az Előre

A BVSC-Zugló otthonában folytatta szereplését a Békéscsaba 1912 Előre együttese a labdarúgó NB II 21. fordulójában vasárnap délután. Csató Sándor együttese végig küzdött, de a gól ezúttal is elmaradt. A fővárosiak végig irányították a mérkőzést, így megérdemelten zsebelték be a három pontot. A csabaiak a vereség után is maradtak a tabella 14. helyén.
16:39