Döntőben a BRSE ifjúsági csapata

2019. május 25. 19:13 | behir.hu

A Linamar-Békéscsabai Röplabda SE U19-es együttese bejutott a hazai rendezésű Országos Ifjúsági Bajnokság fináléjába.

Nagy Attila együttese kiválóan nyitotta a tornát pénteken, hiszen mindkét csoportmérkőzését megnyerte. A BRSE először a Nyíregyházát, majd a Gödöllőt is 3-0 arányban verte, így csoportelsőként biztosította helyét az elődöntőben. A legjobb négy közé jutásért a Nyíregyháza 3-1-re legyőzte az Újpestet, így jöhetett a pénteki csoportmeccs visszavágója.

Glemboczki Zóráék másodszor sem adtak esélyt riválisuknak: az elsőben tizennyolc, a másodikban mindössze tizenöt pontot engedélyeztek ellenfelüknek. A harmadik szett hozta a legnagyobb küzdelmet, de a BRSE 25-21-re ezt is megnyerte, így 3-0-s győzelmet aratott.

A csabai együttes vasárnap 16 órakor lép pályára a fináléban, a férfiak döntőjét pedig 14 órakor rendezik a városi sportcsarnokban. A 7.Tv mindkét mérkőzést élőben közvetíti, de a találkozókat az alábbi linkre kattintva is figyelemmel követhetik majd.