Dönthetnek a TOP pályázatokról

2016. május 26. 11:30 | Fekete Kata

Elindult a Terület- és Településfejlesztési Operatív Program pályázatainak elbírálása. A kiválasztási folyamatban a Döntés Előkészítő Bizottságnak (DEB) fontos feladata van, tagjai véleményezik a pályázatokat. A Békés Megyei Önkormányzat Képviselő-testülete a DEB-be tagként Zalai Mihályt, a közgyűlés elnökét, póttagként Tolnai Péter alelnököt és Kónya István tanácsnokot delegálta. Az első DEB ülést június 2-án tartják ahol a TOP-1.3.1-15 Gazdaságfejlesztést és a munkaerő mobilitás ösztönzését szolgáló közlekedésfejlesztés elnevezésű felhívást véleményezik a tagok.

 

További programok »

Önkormányzati hírek

Megszületett a győztes terv – Díjazták a jövő közlekedési csomópontját

Ünnepélyes díjátadó eseményen hirdették ki a “Békéscsaba - Helyközi Tömegközlekedési Csomópont kialakítása” című építészeti tervpályázat eredményét kedden, a Csabagyöngye Kulturális Központban. A pályázóknak a vasút- és buszpályaudvar épületét és környezetét kellett megtervezniük, hogy egy új köztér jöjjön létre a városban.
16:08
FEL