Atlétika - Gyulai Memorial: Márton Anita sérülés miatt nem indul

2018. június 26. 08:08 | behir.hu

Sérülés miatt nem indul a 8. Gyulai István Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíjon a súlylökő Márton Anita, a sportág egyetlen magyar világbajnoka.

A viadal hivatalos honlapjának beszámolója szerint a birminghami fedettpályás vb-n aranyérmes sportoló hónapok óta bajlódik térdsérüléssel és hétvégi magyar bajnokság után - amelyen súlylökésben és diszkoszvetésben is diadalmaskodott - úgy döntött, nem vállalja az indulást - írja az MTI.

Családi tragédia miatt nem áll rajthoz a férfiak 1000 méteres számában a kenyai Elijah Motonei Manangoi sem, mert elhunyt a nővére, így kegyeleti okokból nem utazik el Magyarországra.

A 8. Gyulai Memorialt július elsején és másodikán rendezik meg Székesfehérváron.

 

További programok »

Sport

Igazi bulihangulat a homokban: strandkézi a Gyulai Várfürdőben

Dübörgő zene, 34 fokos kánikula és látványos gólok jellemezték a hétvégén megrendezett V. Békés Vármegyei Strandkézilabda Fesztivált. A Gyulai Várfürdő homokos pályáján hat női és hat férfi csapat gyűlt össze, hogy a kupákért és a strandos ajándékokért harcoljanak – na meg felhőtlenül kikapcsolódjanak.
16:52
FEL