Állami kitüntetésben részesült dr. Ferenczi Attila

2022. március 13. 09:14 | behir.hu

A háziorvos a Magyar Érdemrend lovagkeresztje elismerést kapta meg.

Dr. Ferenczi Attila Mihály háziorvos, egészségügyi menedzser a Magyar Érdemrend lovagkeresztje kitüntetést "Békéscsaba lakosságának egészségügyi ellátását lelkiismeretesen szolgáló gyógyító- és szervezőtevékenysége elismeréseként" kapta meg.

– A betegek tudják leginkább megítélni, hogyan állok a munkámhoz. Mindig is azt tartottam szem előtt, hogy gyógyító orvos legyek. Bár közéleti tevékenységet is folytatok, de soha nem merült fel bennem, hogy a betegeimet, a praxisomat, a rászorultakat mellőzzem, vagy az, hogy elhagyjam a pályát. Mindig is szerettem ezt csinálni. – fogalmazott dr. Ferenczi Attila egy korábbi interjújában, amelyet címzetes főorvosi címének átvétele kapcsán készített vele a behir.hu.

 

 

További programok »

Közélet

Ennyit buszoztunk tavaly a MÁV-val Békéscsabán

Mielőtt az olvasók félreértik, nem, nem képzavarról van szó: a Volán Zrt. és a MÁV összeolvasáda után Békéscsabán az autóbusszal végzett, helyi, menetrend szerinti autóbusz-közlekedés biztosítását a MÁV Személyszállítási Zrt. látja el, amely megküldte 2025-ös teljesítésére vonatkozó beszámolóját a helyi közgyűlés számára.
07:07
FEL