A szolgálat folytatódik - Dr. Takács Árpádot nevezték ki kormánymegbízottnak

2022. június 12. 08:55 | behir.hu

Továbbra is dr. Takács Árpád a Békés Megyei Kormányhivatalt vezető kormánymegbízott.

Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke – Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter javaslatára – 2022. június 12-től dr. Takács Árpádot nevezte ki a Békés Megyei Kormányhivatalt vezető kormánymegbízottnak.

További programok »

Békéscsaba

Megszületett a győztes terv – Díjazták a jövő közlekedési csomópontját

Ünnepélyes díjátadó eseményen hirdették ki a “Békéscsaba - Helyközi Tömegközlekedési Csomópont kialakítása” című építészeti tervpályázat eredményét kedden, a Csabagyöngye Kulturális Központban. A pályázóknak a vasút- és buszpályaudvar épületét és környezetét kellett megtervezniük, hogy egy új köztér jöjjön létre a városban.
2026. június 23. 16:08
FEL