Két határsértőt fogtak el a Békéscsabai Rendőrkapitányság rendőrei január 10-én 11 óra 30 perc körül Békéscsabán, a vasútállomáson – olvasható a rendőrség hivatalos honlapján. A külföldieket a vasúttársaság dolgozóinak jelzését követően igazoltatták. A férfiak marokkói állampolgárnak vallották magukat, de egyikük sem tudta hitelt érdemlően igazolni a személyazonosságát és azt, hogy jogszerűen tartózkodik Magyarországon. A határsértőket a rendőrök előállították a Lőkösháza Határrendészeti Kirendeltségre.
Újabb két határsértőt fogtak a csabai vasútállomáson
2020. január 10. 15:07
| behir.hu
A magukat marokkói állampolgárnak valló férfiak nem tudták hitelt érdemlően igazolni a személyazonosságukat és azt, hogy jogszerűen tartózkodnak Magyarországon.
Ezek is érdekelhetik
Leginkább az online csalások miatt ugrott meg a bűncselekmények száma Csabán
2026. június 20. 15:20
Klíma helyett hősugárzót kapott a csabai férfi
2026. június 19. 07:11
A Vulcan Shield beruházása és a hivatásosok beszámolója volt a legvitatottabb
2026. június 18. 09:10
Zéró tolerancia mindannyiunk biztonságáért - balesetmegelőzési program
2026. június 12. 23:00