Szemtanúkat keres a rendőrség

2018. január 19. 07:26 | behir.hu

Békéscsabán, a Kiss Ernő utca és a Gőzmalom tér kereszteződésében, 2018. január 18-án, 12 óra 30 perc és 13 óra között közlekedési baleset történt, amelyben egy kerékpáros nő megsérült.

A rendőrség a baleset körülményeinek tisztázása érdekében kéri, hogy akik látták a történteket, jelentkezzenek a Békéscsabai Rendőrkapitányságon. Várják továbbá azok jelentkezését is, akik az elesett kerékpáros nőt felsegítették.

A rendőrkapitányság telefonszáma: 66/ 523-700, emellett a 112-es segélyhívószámon is fogadják a bejelentéseket.

A Békéscsabai Rendőrkapitányság ezúton is köszöni a segítséget!

 

Forrás: police.hu

 

További programok »

Itthon

A tánc erejével tűnnek el a címkék – Néptánc a Vandháti úti óvodában

Közös néptáncos foglalkozást szervezett a békéscsabai Hétpróbás Néptánciskola az Esély Pedagógiai Központ és a Kölcsey utcai óvoda növendékei számára. A Vandháti utcai intézményben megrendezett esemény célja az érzékenyítés, az elfogadás és a közösségi élmény megélése volt a zene és a mozgás segítségével.
14:21
FEL