Szeghalomnál baleset, Békésen ittas járművezetés miatt intézkedtek a rendőrök

2019. március 15. 07:42 | behir.hu

Személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt 2019. március 14-én 20 óra körül Szeghalom külterületén. Egy személygépkocsi vezetője Szeghalom felől Füzesgyarmat irányába tartott, amikor egy balra ívelő kanyarban letért az útról, fának ütközött, majd onnan visszacsapódva az úttesten állt meg. A balesetben az autót vezető férfi könnyebben megsérült. A baleset körülményeit a Szeghalmi Rendőrkapitányság vizsgálja.

Ittas járművezetés gyanúja miatt intézkedtek a rendőrök 2019. március 14-én 20 óra körül, Békésen, a Petőfi utcában. Egy személygépkocsival közlekedő férfit ellenőriztek, akinél a helyszíni légalkoholmérés pozitív értéket mutatott. A rendőrök előállították a Békési Rendőrkapitányságra, ahol a további mérések is megerősítették az ittasság gyanúját, ezért büntetőfeljelentést tettek ellene. Emellett szabálysértési eljárás is indult a férfival szemben, mert a vezetői engedélyét nem tartotta magánál.

Forrás: police.hu

 

További programok »

Kék hírek

Börtön várhat az idős szüleit terrorizáló mezőhegyesi férfira

Többek között aljas indokból elkövetett személyi szabadság megsértése és kapcsolati erőszak miatt emelt vádat a Battonyai Járási Ügyészség egy 48 éves, mezőhegyesi férfival szemben. A büntetett előéletű elkövető éveken át terrorizálta idős szüleit, a bántalmazást pedig egy korábbi felfüggesztett börtönbüntetés sem tudta megállítani.
10:19
FEL