Szeghalom város önkormányzatának internetes felületén olvasható, hogy augusztus 10-től, azaz hétfőtől a Fáy úti óvoda újra megnyitja kapuit a gyermekek előtt.
Szeghalmon hétfőtől újra várja a gyerekeket a Fáy úti óvoda!
2020. augusztus 7. 17:56
| behir.hu
Felújították a szeghalmi Fáy úti óvodát, amely hétfőtől ismét várja a gyerekeket.
Ezek is érdekelhetik
Fő a biztonság: kinyitották az óvodákat és az általános iskolák alsó tagozatait
2021. április 19. 17:01
Gyulán is készülnek az óvodák újraindítására
2021. április 18. 15:56
Maruzsa: Akkor teszünk jót a gyermekekkel, ha nem maradnak ki az oktatásból
2021. április 15. 14:15
Az úszásoktatás több módon lehet életmentő – Így tanulnak az ovisok Csabán
2026. június 17. 16:23