Szarvasiak információja alapján fogtak el egy férfit a győri rendőrök

2018. december 5. 14:12 | behir.hu

A gyanúsított ellen három elfogatóparancs is érvényben volt.

A rendőrök - a Szarvasi Rendőrkapitányságtól kapott információ alapján - Győrben, a Pátzay Pál utcában igazoltattak egy 30 éves férfit. Az ellenőrzés során kiderült, hogy Ny. Tibor dévaványai lakossal szemben a Fővárosi Törvényszék Büntetés-végrehajtási Csoportja 3 elfogatóparancsot adott ki, mivel jogerősen kiszabott börtönbüntetését nem kezdte meg. A testi sértés, garázdaság és közérdekű üzem működésének megzavarása bűncselekmények miatt elítélt férfit a járőrök a rendőrkapitányságra előállították, majd a Győr-Moson-Sopron Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetbe vitték.

 

Forrás: police.hu

További programok »

Kék hírek

Másnap reggel is pozitívan – ittasan vezetett egy férfi Békéscsabán

Pozitív eredményt mutatott az alkoholszonda annál a férfinál, akit hétfő hajnalban, 5 óra körül ellenőriztek a rendőrök Békéscsabán, a Lencsési úton. A sofőr ugyan úgy gondolta, hogy az előző este elfogyasztott alkohol addigra már kiürült a szervezetéből, a mérés azonban ennek ellenkezőjét igazolta.
06:24
FEL