Nyugállományú rendőrök és határőrök találkoztak Békéscsabán

2017. december 14. 07:33 | behir.hu

Békés megye rendőrfőkapitánya a közösségükért kiemelkedő munkát végző nyugdíjas egyesületi tagokat részesített elismerésben – tájékoztatott közleményében a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság december 13-án találkozót szervezett annak a három egyesületnek, amelynek tagjai nyugállományú rendőrök, határőrök. A szervezetek vezetőit és tagjait dr. Polyák Zsolt r. dandártábornok, rendőrségi főtanácsos, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője köszöntötte.

A megyei rendőrfőkapitány a közösségért végzett munkájáért elismerésben részesítette és emléktárgyat adományozott Patócs Sándor ny. r. alezredesnek (Békés Megyei Rendőrségi Nyugdíjasok Egyesülete), Varga István ny. h. alezredesnek (Határőr Nyugdíjasok Orosházi Egyesülete) és Szatmári János ny. r. zászlósnak (Fegyveres Erők és Testületek Nyugállományúak Klubja). A találkozón közel háromszáz nyugállományú rendőr és határőr vett részt.

 

További programok »

Itthon

Parázs hangulat a XI. Szent Iván Éji Vigadalomban – Galériával

Június 20-án, este a békéscsabai Szent István tér felé kanyarodókat nem egy sima, csendes nyári sétatér fogadta. A városháza előtt ugyanis ismét fellobbantak a lángok, és a javából dübörgött a XI. Szent Iván Éji Vigadalom. Remek időjárásban, egy kifejezetten kellemes, vidám hangulatú délután után fordultunk rá az estére, ahol a becslések szerint közel 3000 ember fordult meg a főtéren, hogy együtt ünnepelje a nyári napfordulót és a legrövidebb éjszakát.
2026. június 21. 15:36
FEL