Női röplabda Extraliga - Ismét legyőzte a Nyíregyháza a Békéscsabát

2018. november 12. 09:51 | behir.hu

A Nyíregyháza együttese hazai pályán 3-2-re legyőzte a bajnoki címvédő Békéscsabát a női röplabda Extraliga egyetlen vasárnapi mérkőzésén.

A két csapat egy hónappal ezelőtti, békéscsabai összecsapását is a Magyar Kupa-címvédő szabolcsiak nyerték ugyanilyen arányban, így a szezon során másodszor diadalmaskodtak riválisuk felett.

Eredmény (a szövetség honlapjáról):

Fatum Nyíregyháza - Swietelsky-Békéscsabai RSE 3-2 (19, 16, -22, -26, 11)

 Az állás: 1. Vasas Óbuda 19 pont/7 mérkőzés, 2. Nyíregyháza 16/7, 3. BRSE 14/8, 4. UTE 10/7, 5. Jászberény 7/7. 6. Hungast-Haladás 0/8

 

Forrás: MTI

További programok »

Sport

Igazi bulihangulat a homokban: strandkézi a Gyulai Várfürdőben

Dübörgő zene, 34 fokos kánikula és látványos gólok jellemezték a hétvégén megrendezett V. Békés Vármegyei Strandkézilabda Fesztivált. A Gyulai Várfürdő homokos pályáján hat női és hat férfi csapat gyűlt össze, hogy a kupákért és a strandos ajándékokért harcoljanak – na meg felhőtlenül kikapcsolódjanak.
16:52
FEL