Nem férnek el többen Sopronban!

2020. január 4. 18:01 | D. Nagy Bence

Rejtélyes tábla tűnt fel a hűség városa határában.

A Győri úton a városba érkezőket érdekes tábla fogadta január 3-án. A felirat vélhetően az ünnepi időszak végén a megyei jogú városba visszaérkező vendégmunkásokra céloz.

A nagyjából 65 ezres város lakosságát egyes becsések szerint 100 ezerre duzzasztó munkások egyik része Ausztriában, másik része Sopronban dolgozik.  A jelzést nagy valószínűséggel a helyzettel elégedetlen soproniak egyike tette ki a jól látható helyre, ahonnan a péntek esti órákban még nem távolították el az illetékesek.

forrás: nyugat.hu, cyberpress.hu

További programok »

Gazdaság

Kettős képet mutat a hazai uborka-termesztés

Kettős tendencia rajzolódik ki a magyar uborkatermesztésben: miközben a konzervuborka-termőterületek az elmúlt években fokozatosan csökkentek, addig a hajtatott kígyóuborka-ágazat jelentős fejlődésen ment keresztül. A szakemberek szerint a jövőben a siker kulcsa az alkalmazkodóképesség és az innováció lehet.
17:44
FEL