Négy balesetben heten sérültek meg Békés megyében

2018. március 3. 09:57 | behir.hu

Békésszentandráson, Szarvason, Tótkomlóson és Gyomaendrőd külterületén is személyi sérüléssel járó közlekedési balesetnél helyszíneltek a rendőrök.

Békés megyében március 2-án négy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés a rendőrségre.

A 44-es számú főúton, Békésszentandrás külterületén, 7 óra 45 perc körül összeütközött három személyautó. A balesetben az egyik gépkocsi vezetője könnyebben megsérült.

Szarvason, az egyik áruház parkolójából 8 óra 25 perc körül egy személyautó vezetője úgy hajtott ki a főútra, hogy nem adott elsőbbséget egy kerékpárúton közlekedő kerékpárosnak. Összeütköztek és a biciklis súlyosan megsérült.

Tótkomlós külterületén, 13 órakor egy tehergépkocsi letért az útról, árokba hajtott és felborult. A balesetben a jármű utasa könnyebb sérüléseket szenvedett. A 46-os számú főúton, Gyomaendrőd és Nagylapos között, 17 óra 10 perckor összeütközött két személygépkocsi. A balesetben ketten súlyosan, ketten pedig könnyebben megsérültek.

Forrás: police.hu

 

További programok »

Itthon

413 alkalommal volt szükség a tűzoltók beavatkozására karácsonykor

Karácsony három napja alatt 413 esetben kellett beavatkozniuk a tűzoltóknak: 116 helyen kellett tüzet oltani, 77 lakóépület gyulladt ki, 15 helyre vonultak ki, mert szén-monoxid keletkezett, 297 esetben pedig műszaki mentést végeztek. Beszámolójuk szerint idén kevesebb esethez riasztották a tűzoltókat mint tavaly karácsonykor, akkor ugyanis 632-szer avatkoztak be - közölte az MTI-vel szombaton az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.
17:26
FEL