A szombat sem volt eseménytelen a megye rendőrei számára

2022. március 20. 10:26 | behir.hu

Szarvason balesetnél, Békésszentandráson ittas járművezetés gyanúja miatt intézkedtek a rendőrök.

Szarvason, a Benka Gyula utcában 2022. március 19-én 15 óra 30 perc körül egy személygépkocsival közlekedő férfi nem vett észre egy út szélén leparkolt autót és nekiütközött. A balesetben a 76 éves férfi nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett.

Ittas járművezetés gyanúja miatt intézkedtek a rendőrök 2022. március 19-én 22 óra 30 perc körül Békésszentandráson, a Bajcsy-Zsilinszky utcában. Egy személygépkocsi vezetőjénél jelzett alkoholfogyasztást a szonda. A 27 éves férfit a rendőrök előállították, majd miután a Szarvasi Rendőrkapitányságon végzett további légalkoholmérések eredménye is pozitív lett nála, elvették a vezetői engedélyét és büntetőfeljelentést tettek ellene.

Forrás: police.hu

További programok »

Kék hírek

Börtön várhat az idős szüleit terrorizáló mezőhegyesi férfira

Többek között aljas indokból elkövetett személyi szabadság megsértése és kapcsolati erőszak miatt emelt vádat a Battonyai Járási Ügyészség egy 48 éves, mezőhegyesi férfival szemben. A büntetett előéletű elkövető éveken át terrorizálta idős szüleit, a bántalmazást pedig egy korábbi felfüggesztett börtönbüntetés sem tudta megállítani.
2026. április 2. 10:19
FEL